Haber

Facebook’ta Videolara Reklam Eklenebilecek!

Dünya’nın en büyük sosyal ağ platformu olan Facebook, hem daha fazla gelir elde etmesi hemde video üreticilerinin de kazanç sağlaması için facebook’a yüklenen videolara 20. saniyeden sonra reklam ekleyebilme özelliği ekleyeceğini duyurdu. Son günlerde facebook gruplarının gönderilerinin arasına da reklamları sıkıştıran facebook, son çarenin videolara reklam eklenmesi ile olduğunu anladı.

Gözümüz reklam görmekten yorulsa da, video içeriği üretenler facebook’a yükledikleri videolardan para kazanabilecekler. 90 saniyeden daha fazla süren videolara 20. saniye ile 15. saniye arasına 1 adet reklamı geçme özelliği olan reklam eklemeyi planlayan facebook, gün geçtikçe içerik üreticilerine avantajlarını arttırıyor.

Yayınlanan verilere göre 2016 yılında her gün Facebook’ta ortalama toplam 100,000,000 saat video izleniyordu. Kullanıcılar artık video izlerken videolar arasında reklam görecek. Facebook kullanıcıları için kötü fakat içerik üreticileri için harika bir haber diyebiliriz. Artık youtube bırakıp facebook yayınlarına başlar millet. Haberin detayları kısa sürede gelecektir. Detaylar geldikçe bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Yazar Hakkında

Kaan Köse

Naziler.com'un kurucusuyum. Kırklareli 'de yaşıyorum. Blogda genel olarak oyun ve donanım incelemeleri paylaşıyorum. Uzay kategorisininde içerik editörüyüm.

5 Yorum

Bir Yorum Yap

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu