Donanım

CM MasterMouse Pro L Mouse İncelemesi

Coolermaster günümüzde bilgisayar bileşenlerine çok önem vermeye başladı. Klavye, fare, bilgisayar kasası gibi bir çok üründe markalaşan coolermaster’ın piyasada 200 TL civarında değeri olan MasterMouse Pro L adlı faresini incelemek istedik. Hem dizayn hem de konfor konusuna çok dikkat eden Coolermaster, gün geçtikçe yeni ürünler çıkarmaya devam ediyor.

Tasarım
MasterMouse Pro L’nin tasarımı aslında, Master serisindeki diğer öğeler gibi, eski bir fare faresini anımsatan oldukça basit, ama biraz farklı çukurlu bir şekil ve birkaç küçük ıslık ve çan. Biraz daha kalın ve büyüleyici fare tekerleği dışında, aygıtın arka tarafında küçük bir LED şeridi, bazı LED aydınlatma ile cihazın her iki tarafında küçük çentikler göreceksiniz ve elbette fare tekerleği de aydınlatılıyor. Genel şeyler temiz, şık ve basit kalır, fare oyun oturumları sırasında harika görünmesini sağlıyor, hem de çalışma amaçları için.

Konfor
Tasarımın sadeliğinden ötürü pek çok konfor özelliği uygulanmadığı gibi görünse de, bu cihazın bükülmesi ve şekli gerçekten de son derece rahat oluyor. Bununla birlikte, adın içindeki ‘L’ işareti, bu model, piyasada bulunan diğer farelerden biraz daha uzun olduğu için Geniş varyanttır, ancak daha küçük elle bile bu cihazı düzgün bir şekilde deneme hiçbir sorunu bulunmayacaktır. Bu cihazdaki tüm düğmelere kolayca erişebileceksiniz; ki bu da açıkça iki taraflı, dolayısıyla da sol elini kullanan oyuncular hoşunuza gidecek.

Genel Olarak
MasterMouse Pro L, pek çok ürün gibi, tak ve çalıştır meselesidir ve fare üzerindeki önceden kurulum profilleri ile muhtemelen daha iyi olur. Ancak, bu cihazı daha da özelleştirmek isterseniz, kesinlikle resmi web sitesinde bulabileceğiniz yazılımı edinin. Yazılım, LED renklerini, dpi ayarlarını, anahtar bağlamalarını ve elbette makroları ve diğer biraz daha ılımlı ayarları değiştirmenize izin verir. Pek çok oyuncunun ilk üç seçeneği yalnız başına sürdürebilmesi için zaten çok sayıda öğesi olacaktır.

Yazar Hakkında

Kaan Köse

Naziler.com'un kurucusuyum. Kırklareli 'de yaşıyorum. Blogda genel olarak oyun ve donanım incelemeleri paylaşıyorum. Uzay kategorisininde içerik editörüyüm.

5 Yorum

Bir Yorum Yap

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu