Oyun

The Division Yıl Dönümü Hediyeleri

Ubisoft’ un yayınladığı Tom Clancy’s The Division bir video oyunudur. Oyunda yıldönümü olması sebebi ile kullanıcılara hediyeler ve ek paketler sunuldu. En büyük rakibi olarak görülen Destiny’nin yaptığı kadar büyük güncellemeler olmasa da yapılan yeniliklerin ücretsiz olarak indirilebileceği haberi kullanıcılar için iyi bir haber. Bu sayede yayıncılar hem kullanıcı kitlesini etkilemeyi hem de oyunun devamının getirilmesini hedeflemiştir. Yayınlanan paketlerden ilki etkinlik temelli bir şekilde tasarlanmıştır.

Bu yenilik oyun severleri skor tutan, mod yapan ve eşsiz eşyaları bulundurabilecekleri yeni bir dünyaya çağırıyor. Ayrıca oyun içinde kalma süresine göre yani aktivite üzerinden kısa süreli, orta süreli ve uzun süreli olarak sınıflandırmalar ile ödül kazanmalarına olanak verildi. 2 ek paketten oluşan yeniliklerde 2. paket daha çok içerik üzerine ağırlık vermiştir. Ancak her 2 pakette de oyun için yeni görev tanımlamaları bulunmamaktadır. Fakat oyunculara ücretsiz kredi ve ödül puanı gibi yeni hediyeler de verildi.

Tom Clancy The Division Nasıl Bir Oyundur?

Xbox One, Microsotf Windows ve Ps4 platformlarında oyun seçeneği sunan aksiyon ve macera tarzında tasarlanmış bir oyundur. Çok oyunculu olarak oynanan oyun kendi içinde farklı türlere sahiptir. Açık uçlu oynayış, rol yapma oyunu, aksiyon ve üçüncü şahıs nişancı gibi türler mevcuttur. The division isimli bir birime bağlı olan birbirinden bağımsız grupların kaosun hakim olduğu topluluğu kurtarma amacı ile oyun oynanır.

Yazar Hakkında

Kaan Köse

Naziler.com'un kurucusuyum. Kırklareli 'de yaşıyorum. Blogda genel olarak oyun ve donanım incelemeleri paylaşıyorum. Uzay kategorisininde içerik editörüyüm.

Bir Yorum Yap

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu