Oyun

Sniper Elite 4 İçin DLC Çok Yakında Kullanıma Sunulacak

Oyun alanında kendisini göstermeyi başaran Sniper Elite 4, artık oyun ek paketlerini de oyuncularına sunacak.

Oldukça güzel yorumlar alan Sniper Elite 4, bu iyi çıkışının ardından çok geçmeden oyun tutkunlarını yakından ilgilendiren bir atak da bulundu. Özellikle nişancılık oyununu tercih edenler için bazı haberler ortaya çıktı.

21 Mart’ta Yayınlanacak

Deathstorm DLC’si 21 Mart tarihinde yayınlanmış olacak. Tüm oyuncular bu içeriği indirerek Night Fighter adındaki büyüme paketinin, Elimination ismindeki çoklu oyuncu seçeneğinin ve Night Woods haritasının da sahibi olmuş olacaklar. Aynı zamanda hikayede ek olarak yer alan başka bir bölümü görecekler. Bu ek bölüm, İtalya’da geçerken, oyuncular Nazi Deniz Üssü’nü ziyaret edecekler. Hem tek hem de co-op şeklinde iki kişi tarafından oynama şansı bulunuyor.

Night Woods Haritası Ücretsiz Olacak

Büyüme paketi olan Night Fighter, oyunculara yepyeni silahlar, karakter skin’leri ve gece kamuflajları sunuyor. Çoklu oyuncu seçeneği ise DLC’yi kullanan tüm oyuncuları 12 oyunculu Elimination özelliğine kavuşturuyor. Ayrıca Night Woods haritası, ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulacak.

Yazar Hakkında

Kaan Köse

Naziler.com'un kurucusuyum. Kırklareli 'de yaşıyorum. Blogda genel olarak oyun ve donanım incelemeleri paylaşıyorum. Uzay kategorisininde içerik editörüyüm.

Bir Yorum Yap

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu