Haber Oyun

Pokemon Go: Legendary Monters Büyük Bir Sürpriz ile Geliyor

Artırılmış sanal gerçeklik ile oyun severleri tabiri caizse sokağa döken, mobil cihazlar için geliştirdiği oyun anlayışı ile adeta bir devrime yol açan Pokemon Go’dan gelen açıklama Pokemon Go meraklılarını heyecanlandıracak türden.

Bilindiği üzere hali hazırda Pokemon Go’da efsane olmuş karekterleri yakalamak söz konusu değildi. Fakat Pokemon Go’nun oyun geliştiricisi olan Niantic şirketinden gelen açıklamaya bakılırsa bu yılla birlikte Pokemon Go’da tüm efsane haline gelmiş oyun karakterleri yakalanabilecek.

Efsane Karakterler Artık Yakalanabilecek

Niantic şirketinin Ceo’su tarafından yapılan konu ile ilgili açıklamada “Rahatlıkla söyleyebilirim ki bu sene çok daha fazlasını göreceğiz.” İfadesi yer aldı. John Hanke’nin Wired Germany isimli bir medya kuruluşuna verdiği röportaj sırasında yaptığı bu açıklama ile Pokemon Go severleri heyecanlandırdığı muhakkak.

Pokemon dünyasında “efsanevi karakter” olarak bilinen kuş türündeki “Articuno” adındaki Pokemon Go karakteri geçen yıl bazı oyuncular tarafından yakalanabilmişti. Bu durum açığa çıktıktan sonra bu karakter oyun geliştirici şirket olan Niantic tarafından yapılan müdahale sonucunda oyundan kaldırılmıştı. Naintic’in bu gelişme sonrasında yaptığı açıklamada “oyuncular arasındaki adaleti tam olarak sağlayabilmek adına bu tür bir müdahaleye gerek duyulduğunu” belirtmiş kullanıcıların gerçekte orada olmaması gereken bir karakter olması hasebiyle bu yaklaşımı sergilediklerini açıklamışlardı.

Pokemon Go: Legendary Monsters oyununun hangi tarihte piyasaya sürüleceği henüz kesinlik kazanmasa da bu yaz oldukça hareketli ve eğlenceli vakitler Pokemon Go severleri bekliyor gibi görünüyor.

Yazar Hakkında

Kaan Köse

Naziler.com'un kurucusuyum. Kırklareli 'de yaşıyorum. Blogda genel olarak oyun ve donanım incelemeleri paylaşıyorum. Uzay kategorisininde içerik editörüyüm.

Bir Yorum Yap

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu