Oyun

Oyun Severlere Day Of Infamy Sürprizi

Day of Infamy oyunu için kullanıcılar uzun süredir erişimi bekliyordu.Resmi olarak oyun çıkış tarihi 23 mart olarak belirlendi.New World İnteractive tarafından geliştirilip yapımcılığının yapıldığı oyun 2017’de yayınlanması için en çok ilgi görenlerden biri olmuştur. Yüksek savaş kurgulaması, görsel canlı efektleri ve oyun içinde mantık yürütmeyi sağlaması açısından oldukça dikkat çeken ürünün ilk günden itibaren ilgi çekeceği düşünülüyordu. 2. Dünya savaşını konu alması beklenen oyunda aksiyon, strateji, kan ve bağımsız yapımcı olmak üzere farklı kategoriler içerir. Steam isimli oyun satışı yapan ve online oyun oynamayı da sağlayan site üzerinden fragmanı yayımlanan oyunun 23 mart tarihinden itibaren satışa sunulup indirilebileceği belirtildi.

Day Of Infamy Nasıl Bir Oyundur?

Güney ve batı Avrupa’da 2. Dünya savaşına tanıklık etmeye götüren oyun farklı alanlarda savaş mücadelesini yaşatmaya hazırlanıyor. Oyun içinde 10 farklı harita var. Bu haritalar yıkık köy ve çiftliklerden şehirlere kadar uzanan geniş bir skalaya sahip. Aynı zamanda karlı ormanlarda savaşı yaşatacak olan oyun mod desteği de düşünülerek hazırlanmıştır. 169 adet ses modu, 172 adet arayüz, 40 adetten fazla harita modu, 400 adetten fazla atölye modu ve daha birçok özellik oyun içinde erken erişim aşamasında yaratılmış olup kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Savaş oyunları içinde yüksek stratejileri, farklı çeşitlerde oyun modu sunması ve ortam değişikliği sayesinde dikkat çekmiştir.

Yazar Hakkında

Kaan Köse

Naziler.com'un kurucusuyum. Kırklareli 'de yaşıyorum. Blogda genel olarak oyun ve donanım incelemeleri paylaşıyorum. Uzay kategorisininde içerik editörüyüm.

Bir Yorum Yap

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu