Oyun

Kayak Severlere Steep Sürprizi

Steep, Ubisoft yayıncı firması tarafından 2016 yılında piyasaya sürülen kayak oyunudur. Kış sporlarına ilgi duyanların gerçek yaşamda yapamadıkları ya da cesaret edemedikleri  snowboarding, skiing ve wingsuiting gibi aktivitelerin yapılmasına olanak sağlar. Bu açık dünya spor oyunu ile ilgili yayıncı Ubisoft oyun severlere müthiş bir fırsat tanıdı.

Bu hafta sonu için yani 10 mart ile 13 mart tarihleri arasında oyun ücretsiz oynanır hale getirildi. Piyasada mevcut olan aynı kategorideki oyunlar arasında en detaylı kayak oyunu olarak bilinen Steep sadece hafta sonu belirtilen tarihler için ücretsiz olacak. Uygulamaya sahip olmayanların ücretsiz oyun zamanından kaybı olmaması için ücretsiz indirmeye açılan ürün ancak 10 mart tarihinden itibaren ücretsiz girişe olanak sağlıyor.

Steep Oyunu Nedir?

Kayak yapmak isteyen ancak fırsatı olmayan ya da cesaret edemeyen kış sporu severlere bilgisayar ve Ps4 üzerinden oynamaları için geliştirilmiş bir oyundur. Yayıncı firması Ubisoft olan firma oyunun keşfi ve daha eğlenceli olması için bir sürpriz yaptı ve hafta sonu için ücretsiz giriş yapıp oynama özelliği sundu. 10 martta başlayıp 13 martta bitecek 3 günlük ücretsiz oyun deneyimi bilgisayar, One, Ps4 ve Xbox platformlarında uygulamaya açık. 13 martta tekrar ücretli olarak kullanıma açılacak oyun ile ilgili Ubisoft bir sürpriz daha yaptı. Bu da oyunu beğenen kullanıcılar için 15 mart tarihinde oyun fiyatında %40 oranında indirim olacağını belirtti.

Yazar Hakkında

Kaan Köse

Naziler.com'un kurucusuyum. Kırklareli 'de yaşıyorum. Blogda genel olarak oyun ve donanım incelemeleri paylaşıyorum. Uzay kategorisininde içerik editörüyüm.

Bir Yorum Yap

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu