Genel

Instagram’da Fotoğraf İndirmek İsteyenler İçin Yöntemler

En popüler fotoğraf uygulaması olan Instagram, dünya üzerinde milyarca indirme oranına sahip. Son gelen güncellemelerle fotoğrafları size özel bir alana kaydedebiliyorsunuz ve profilinizden bu fotoğraf silinmediği sürece aynı sayfa üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Fakat direkt olarak telefonunuza indirmenin bir yolu Instagram üzerinden bulunmamakta. Birçok kullanıcı da bunun için yöntem aramakta. Bizler de bunun için mevcut olan 3 yöntemi sizlere sunacağız.

Instagram’da Fotoğraf Kaydetmenin 3 Yolu

Arşiv yapmak isteyen kullanıcıların ya da beğendikleri gönderileri telefon hafızasında saklamak isteyen kullanıcıların kullanabilmesi için bazı platformlar mevcut.

1)InstaSave: Program şu an için sadece Android telefonlarda bulunmakta. Akıllı telefon sahipleri Google Play Store’dan bu uygulamaya ücretsiz olarak sahip olabilir. Program, Instagram’ınızla eşleşerek kullanıma geçiyor. İndirmek istediğiniz fotoğrafın sağ üst sekmesindeki seçeneklerden bu programı bulun indirebilirsiniz. “Paylaşım URL’sini kopyala” demeniz yeterli.

2)DownloadGram: Bu uygulama ise tarayıcı üzerinden çalışmakta. Web sitesi üzerinden Instagram ile bağlantı kurmanız ya da indirmek istediğiniz gönderinin linkine sahip olmanız gerekiyor. Bağlantı adresini kopyaladıktan sonra da, DownloadGram sitesindeki alana adresi yapıştırarak download’a tıklamanız yeterli olacaktır.

3)Video and Photo Downloader for Instagram(Instaget): Sadece iOS sistemli telefonların sahip olacağı bu uygulama App Store’dan kolaylıkla indirilebilir. Programı kurduktan sonra, sağ üst köşede yer alan seçenekler kısmından linke ulaşarak uygulama sayesinde indirebilirsiniz.

Bahsettiğimiz her uygulama farklı platformları düşünerek önerilmiştir. Buradan dilediğiniz gibi indirme işlemlerini gerçekleştirerek telefonunuza kaydedebilirsiniz. Fakat hem etik hem de telif hakları açısından başka bir şahsa ait fotoğrafları indirmemenizi öneririz.

Yazar Hakkında

Kaan Köse

Naziler.com'un kurucusuyum. Kırklareli 'de yaşıyorum. Blogda genel olarak oyun ve donanım incelemeleri paylaşıyorum. Uzay kategorisininde içerik editörüyüm.

Bir Yorum Yap

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu