Teknoloji

Gmail Android Uygulamasıyla Para Gönderme Olanağı Sunuyor

Gmail masaüstü uygulamasında istenilen kişiye para gönderme ve istenilen kişiden para isteme işlemleri son 4 yıldır rahatça yapılabiliyordu. Fakat Androidli cihazlarda bu uygulamadan yararlanılamıyordu. Androidli cihazı olan herkese Gmail’den çok güzel bir haber; Gmail’in yaptığı yeni güncelleme ve uygulamayla artık herkes Gmail hesabından para isteme ve para gönderme işlemi yapabilecek. Hem de en hızlı ve kolay şekilde. Yapılması gereken hemen Gmail uygulamasını Androidli cihaza indirmek kullanmaya başlamak.

 

Gmail Hesabı Olmayan Birisine Para Gönderilebiliyor Mu?

Gmail’in Androidli cihazlar için güncellediği yeni uygulama üzerinden Gmail hesabı olmayan herhangi birine para gönderilebilir mi ve para istenebilir mi? Veya tüm bu işlemler için ne yapılabilir? Evet; herhangi bir Androidli cihazdan Gmail adresi olmayan birine Google Cüzdan (Google Wallet) entegrasyonu ile para gönderilebilir ve aynı şekilde para istenebilir. Tek yapılması gereken Gmail’in bu yeni uygulamasını Androidli cihaza indirmek.

Uygulama Nasıl Kullanılıyor?

Gmail’in hem para gönderme hem de para çekme işlemleri için kullanılan bu yeni uygulaması için yapılması gereken; Gmail uygulamasını Android cihaza indirmek ve ek gönderme simgesi olan ataç üzerine tıklayarak para isteme veya para çekme seçenekleri arasında seçim yapmak ve ardından miktarı bildirmek olacaktır. Aynı zamanda özel bir mesaj varsa bunu da eklemek ve gönderme için tıklamak, işlem tamam.

Yazar Hakkında

Kaan Köse

Naziler.com'un kurucusuyum. Kırklareli 'de yaşıyorum. Blogda genel olarak oyun ve donanım incelemeleri paylaşıyorum. Uzay kategorisininde içerik editörüyüm.

Bir Yorum Yap

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu