Haber

Apple, Hisseleri ile Yeniden Rekor Kırdı!

Apple, 10. senesine özel olarak yeni iPhone modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Böylelikle hisseler de gittikçe yükselmeye başladı.

Geçen sene Apple, ezeli rakibi Samsun’un tanıttığı yeni akıllı telefonları yüzünden az da olsa bir düşüşe geçmişti. Ama telefon piyasasında gerçekleşen birçok sorunun ardından Apple yeniden eski formuna kavuşmuştu. Hatta durumu toparlamakla kalmadı hisseleri 2. kez rekor bile kırdı.

En Yüksek Hisseye Ulaştı

10. yıl için tanıtımı yapılacak olan iPhone 8’in hakkında KHI analisti gibi benzer birçok analist ve basın kuruluşlarının görüşlerini bildirmesiyle daha da artan hisseler, bir günde 140.49 Dolar’a kadar yükseldi. Bu sayede Apple, en yüksek hisse değeri ile kendi rekorunu kırmış oldu.

iPhone 8 İçin Beklentiler Büyüdü

Yükselen bu hisseler doğrultusunda beklentiler de yükselmiş oldu. Bu nedenle iPhone 8’in tüm beklentileri karşılayacak bir model olacağı ve hisselerde daha da artış olacağı tahmin ediliyor. Sene sonunda Apple hisseleri 150 ile 180 Dolar arasında bir değere sahip olabilir. Bir taraftan yeni iPhone modelinde bir eksiklik yaşanabileceği düşünülürse, bu hisseler tamamen değişiklik de gösterebilir.

Yazar Hakkında

Kaan Köse

Naziler.com'un kurucusuyum. Kırklareli 'de yaşıyorum. Blogda genel olarak oyun ve donanım incelemeleri paylaşıyorum. Uzay kategorisininde içerik editörüyüm.

Bir Yorum Yap

Download Premium Magento Themes Free | download premium wordpress themes free | giay nam dep | giay luoi nam | giay nam cong so | giay cao got nu | giay the thao nu